Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzystać z systemu

Wybierz wydarzenie

Wydarzenia dostępne w dniu: 25.10.2020
(rozpoczęcie między godz. 10.00 i 12.00)

NAUKA

PAKIET WYSTAW INTERAKTYWNYCH - NAUKA

Pakiet trzech wystaw interaktywnych: "Dookoła Świata", "Łamigłówka" oraz "Z energią!". Udostępniane stanowiska użytkujemy samodzielnie, zgodnie z instrukcją i zalecaniami podanymi przy stanowiskach lub przez obsługę Hevelianum. Szacowany czas zwiedzania to od 2,5 do 3 godzin. W trosce o Państwa i nasze zdrowie przypominamy, że na wystawach i w budynkach Hevelianum obowiązują ogólne zasady sanitarne mające na celu ograniczenie ryzyka związanego z przenoszeniem się wirusa SARS-CoV-2. Wózki dziecięce należy pozostawić w wózkarni - nie można wprowadzać ich do wnętrz wystawienniczych.
25.10.2020 10.00 Kup bilet

DZIECI

DOOKOŁA ŚWIATA -DZIECI

„Dookoła Świata”? To możliwe w Hevelianum, gdzie wszystkie kontynenty zmieściły się na dwóch kondygnacjach dawnych Koszar Schronowych. Ta wystawa interaktywna, jest doskonałą propozycją dla osób ciekawych świata, niezależnie od ich wieku. Wybierz się w podróż po wszystkich kontynentach i odkryj miejsca, zwyczaje oraz zjawiska charakterystyczne dla każdego z nich. Czekają tu na ciebie 92 interaktywne stanowiska, zapewniające 60 minut dobrej i odkrywczej zabawy! Przystępne przedstawienie zagadnień związanych z geografią, interaktywność, walory wizualne - klimat miejsca Czas zwiedzania 60 minut
25.10.2020 10.00 Kup bilet

KREATYWNY PLAC ZABAW - DZIECI

Podczas warsztatów zmienicie się w konstruktorów i wykonacie swój własny samochód, który dzięki gumce recepturce będzie miał napęd! Pojazd z duszą wymaga odpowiedniej personalizacji, dlatego pokolorujcie go i przyozdóbcie jak Wam się tylko podoba! To nie wszystko! Po zmajstrowaniu samochodu przygotujemy tor wyścigowy dla naszych pojazdów i zorganizujemy zawody! Ciekawe, czyj pojedzie najszybciej i najdalej? Własnoręcznie wykonane zabawki oraz mechanizmy rozbudzają ciekawość oraz kreatywność. Radość z tworzenia oraz satysfakcja z samodzielnego majsterkowania. Rozwija zdolności manualne oraz rozwija myślenie techniczne. Koszt 25 zł/ uczestnik - dziecko - 1 opiekun bezpłatnie, (prosimy aby do 1 dziecka na warsztatach przebywał 1 opiekun, również przy zakupie prosimy o zaznaczenie biletu opiekun). Jeżeli na warsztat chce wejść drugi opiekun ponosi koszt 25 zł Bilet zakupiony on-line - można odebrać ww kasach Hevelianum. Czas 45 minut, Wiek: od 5 do 9 lat. W trosce o Państwa i nasze zdrowie przypominamy, że na warsztatach i w budynkach Hevelianum obowiązują ogólne zasady sanitarne mające na celu ograniczenie ryzyka związanego z przenoszeniem się wirusa SARS-CoV-2.
25.10.2020 11.00 Kup bilet
© 2020 CENTRUM HEVELIANUM